?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Новини одним рядком (1/3)

 Читайте також новини блогосфери і просто новини за вихідні. Було багато цікавого.

Московсько-арапський тероризм

 У Дамаску - запеклі бої між повстанцями і терористичним угрупуванням Ассада. Бої спалахнули після того, як мирні сирійські шахтьори і тракторісти, прихильники федералізації, взяли під контроль східні околиці Дамаска. Даних про жертв наразі немає.
 Ізраїль погрожує "без вагань" знищити системи ППО терористичного угруповання Ассада. Якщо московсько-ассадівські системи протиповітряної оборони знову відкриють вогонь по літаках Ізраїлю, вони будуть знищені, заявив міністр оборони країни Авігдор Ліберман. My two cents // Кінець хвальоних С-300 і С-400. Тому що якщо Ассадо-московські терористи дадуть команду стріляти по ізраїльським бомбардувальникам, то ізраїльтяни їх ліквідують, чим наочно продемонструють нємощність московського ППО. А якщо не стрілятимуть, то незрозуміло, навіщо вони дозволили московіту їх встановити. Ні, не «купували»; Ассад не платить за московське ППО, воно йде в кредит, який потім десятками мільярдів списується. Платять, як завжди, московські раби, ті самі пенсіонери, які ходять «до вітру» у сортір надворі і опалюють свої бараки дровами.
 Терористичне угруповання "кндр" успішно випробувало новий потужний ракетний двигун My two cents // …поставлений безкоштовно з моцкви.

Санкції

 У Банківському комітеті Санату США пройшли слухання про ефективність антифашистських санкцій.
Приглашенные эксперты заявили, что введенные санкции оказали определенное влияние на состояние российской экономики, но потери от падения цен на нефть оказались куда более серьезными для России.
При этом экономический ущерб, нанесенный странам Западной Европы и США в результате введения так называемых «российских контрсанкций», никак не отразился на их экономике и составляет цифру в «две десятых процента».
В ответ сенатор Джон Кеннеди предположил, что куда более эффективным шагом было бы «замораживание активов, принадлежащих лично Владимиру Путину».
Эксперты признали, что российский лидер действительно «очень богат», а принадлежащие ему активы оцениваются в «десятки миллиардов долларов».
«У министерства финасов и у нас есть определенная информация, позволяющая утверждать, что Путин и бизнесмены, входящие в его ближний круг, инвестировали в недвижимость в Нью-Йорке, Сан-Антонио и Майами», – заметила Элизабет Розенберг. My two cents // Ай-яй-яй, а хто ж це у нас головний магнат з нерухомості у Нью-Йорку і Маймамі, чи не Трамп, часом?!
Она подтвердила, что американские власти действительно могут выявить и наложить арест на финансовые активы российского лидера, но призвала сенаторов воздержаться от подобных действий.
«Объем средств, которые контролирует персонально Владимир Путин и люди, близко с ним связанные, настолько огромен, что замораживание или арест этих денег может вызвать настоящую катастрофу на европейских финансовых рынках и очень болезненно отразится на банковском бизнесе в США», – подчеркнула эксперт Центра новой американской безопасности. My two cents // Тобто, іншими словами, статки московських терористів настільки значні, що заморожування їх може призвести до колапсу американської економіки. Але трампаньєткі чомусь на перше місце виставляють клопіт щодо європейської економіки, ага.
 Вата виє. Радикалы и проститутки: что по версии российских СМИ ожидает Европу после безвиза для Украины
Украина все ближе к безвизовому режиму со шенгенскими странами – 9 марта профильный комитет Европарламента поддержал законопроект о предоставлении безвиза Украине. Осталось всего несколько процедурных шагов, и российские СМИ все чаще поднимают эту тему, представляя безвиз “пустышкой”, “возможностью для проституток”, “угрозой наплыва украинских радикалов” и прочим “позитивом”.

Трампіада

 "Підвищений інтерес": московити скупили у "вежах" Трампа нерухомості на $100 мільйонів - Reuters
 CNN: ГПУ сім разів за останні два роки зверталась до влади США щодо допиту трампаньєткі Манафорта в зв'язку з розслідуванням фактів корупції і неодноразово надсилали запити щодо сприяння цьому з боку влади США.
 Викрито контакт трампаньєтки Флінна з московською простітуткою, яка мала гебешний позивний "Лоховая".
 У Конгресі США "не мають доказів" співпраці штабу Трампа з Кремлем My two cents // Найбільша ржака полягає у тому, що взагалі піднято питання співпраці Президента (!) США з московським терористом. Ну от ви уявляєте, скажімо, "розслідування співпраці Ніксона з кегебе"? Ото ж-бо й воно.
 Під час зустрічі міністрів G20 американські трампаньєткі відмовилися підписувати документ про захист вільної торгівлі і боротьбу із протекціонізмом My two cents // З захопленням Трампом влади, США перетворюються із глобального лідера і захисника вільної торгівлі — на захисника корпоративних інтересів і монополій. Такого само, яким є інші "свєточі", які здатні існувати лише за умови монополії — як-то кндр, моцква, вєнєсуела і їм подібні.
 Під час зустрічі з Меркель Трамп не придумав нічого кращого, аніж відмовитися протокольно потиснути їй руку. Сам Трамп 18 березня в Twitter написав (цілком у своєму стилі): "Незважаючи на те, що ви чули у фейкових новинах, у мене була приголомшлива зустріч з німецьким канцлером".

Наша постійна рубрика «прінял за бобра»

 Забайкалка забила молотком сожителя и держала труп в подвале 19 лет, имитируя, что он жив, а там и срок давности прошел (ахтунґ, фаш.ресурс)
 В Петербурге папка облил дочь водой и запер на холоде на балконе, откуда она, пытаясь выбраться, сорвалась (ахтунґ, фаш.ресурс)
 В Приморском районе Петербурга обнаружен мертвец на ржавом велосипеде, привязанный за шею к дереву (ахтунґ, фаш.ресурс)
 В Тольятти сосед забил насмерть соседку за шулерство в картах (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Под Челябинском детишки подожгли венки на мемориале "Вечный огонь", превратив изображение танкиста в копчёного бурята (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Житель Белореченского района убил бабушку из-за «неуместного» замечания (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Жительница Тверской области родила двойняшек и закопала их в огороде (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Жительница Омского района в сарае обнаружила висящий в петле труп своей 25-летней дочери. Установлено, что молодая женщина совершила Роскомнадзор (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Ремонтом кораблей Северного флота занимались алкоголики и бомжи (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Воронежец зарубил топором родную мать (ахтунґ, фаш.ресурс)

Оригінал цієї публікації знаходиться на Дрімі і вже отримав comment count unavailable коментарів. Приєднуйтеся і коментуйте саме на Дрімі, бо там я, на відміну від ЖЖ і ФБ, відповідаю регулярно, а високодуховний ЖЖ може бути закритим у будь-який момент.

Profile

ДеФюнес1, DeFunes1
bytebuster463
...Вона блює і співає

Latest Month

April 2017
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Jamison Wieser